VÍTEJTE NA INFORMAČNÍ STRÁNCE PRODUKTŮ FLP  NEJEN O ALOE VERA

                                  

Test Aloe Vera - FLP

 

Forever Living Products

Chcete se stát nezávislým distributorem FLP (Forever Living Products)? Je to velmi rozumné rozhodnutí, protože hlavní pracovní náplní je pomáhat jiným.

Získáte také mnoho výhod:

  • produkty s 15%-30% doživotní slevou
  • zajímavou práci, při které neprodáváte, ale lidem prostřednictvím produktů FLP pomáháte a zproztředkováváte slevy
  • možnost velmi zajímavých příjmů, které plně závisí na Vaší vlastní práci, ale i na práci lidí pod Vámi .

Jediné, co potřebujete udělat je Registrace:

  • registrace distributora FLP je zcela zdarma a doživotní
  • neplatíte žádné registrační ani prodlužovací poplatky
  • Spolu s přihláškou si objednáte produkty v minimální výši 60€ (v přepočtu asi 1.800,-Kč) dle vlastního výběru. My doporučujeme objednat 3  Aloe Vera Gely či Aloe Berry Nectar  a jeden Aloe Bloossom Tea,  tedy dávku zajišťující detoxikaci Vašeho organismu. Tím splníte zárověň podmínku členství. Jako zvýhodněný zákazník takto získáváte okamžitou slevu 15%. Pokud máte zájem na vyššcí slevu, tedy 30%, pak je před Vámi splnění podmínky nákupu za dva body během dvou po sobě jdoucích měsíců. Následující objednávky již budou pro Vás vždy 30% a k tomu získáte od firmy ještě další bonusy.

CHCI SE REGISTROVAT + první nákup

Způsoby spolupráce

Dle svého rozhodnutí a možností můžete:

  • odebírat produkty pouze pro vlastní potřebu. Dle vlastní zkušenosti a zkušeností lidí z mého týmu Vám však toto určitě nebude stačit, protože se prostě budete chtít pochlubit a protože ostatní budou zvědaví
  • prodávat produkty ve svém okolí. Zcela jistě budete produkty i sami používat, protože osobní zkušenosti jsou důležitější než čtení článků a doporučení a věřte, že lidé rychle poznají, že to, co říkáte je pravdivé
  • vytvořit si svou vlastní firmu tím, že budete registrovat další zájemce o spolupráci. Časem si vytvoříte svůj tým spolupracovníků, které si sami vyberete a s nimiž se Vám dobře pracuje. Toto je skutečná cesta k pracovní svobodě a finanční nezávislosti

Jak získat velké slevy?

Dobrá zpráva je, že to není nijak složité! Výrobky FLP jsou totiž šířeny doporučováním spokojenými zákazníky a nezávislými distributory a pokud se jimi stanete, máte ihned k dispozici VELKÉ SLEVY.

Jediné, co musíte udělat, je stát se registrovaným zákazníkem, nebo distributorem. Stálým zákazníkům a distributorům poskytuje firma slevu 15 % bez jakékoliv podmínky budování distribuční sítě, odpovědnosti atd.

Při dosažení pozice asistent supervizora (součet objednávek za cca 12.000,- Kč během 2 po sobě následujících měsíců), získáte dokonce stálou slevu 30 % + 5 % BONUS.

Etický týmový marketing 3. generace nevybírá žádné poplatky a nepodmiňuj  si aktivitu. Proto je vhodný i pro přímé samozásobování stálých zákazníků přímo ze skladu výrobce. Budet-li chtít nabídnout výrobky známým, můžete. Přidáte-li k tomu kvalitní marketingový plán FLP a vlastní odhodlání, představí se Vám navíc ojedinělá obchodní příležitost.

V ČR se očekává výrazný nárůst prodeje.

Pokud chcete získat výrobky se slevou, kontaktujte nás!

Kdy budu moci získávat nové distributory?

Záleží na Vás. Můžete hned po první objednávce, může to ale trvat dva i více měsíců. Jednoduše, musíte pro to něco udělat! Abyste mohli registrovat nové přímé zákazníky a distributory, musíte odebrat za dva po sobě jdoucí měsíce zboží buď sám, nebo prostřednictvím své sítě v hodnotě 360€ (asi 12000Kč). Tím se automaticky a jednou provždy stanete asistentem supervizora s právem registrace nových zájemců a rovněž získáte slevu na další své nákupdy ve výši 30%. Pak už jen záleží na Vašich schopnostech a píli. V této pozici již jde skutečně o práci a o budování osobního postupu a kariéry. Jako asistent supervizora pak jako bonus obdržíte 5% provizi ze všech svých nákupů i z nákupů svých distributorů. V tomto okamžiku stojíte na startovní čáře svého skutečného podnikání !

 

Produkty FLP

Produkty FLP nelze přímo zakoupit v žádném obchodě.

Rád Vám je zašlu včetně katalogu a nabídky spolupráce.

A to je vše?

Toto je pouze začátek na cestě k opravdovému úspěchu. A nejde pouze o samotnou práci a finanční nezávislost, ale také o setkávání s upřímnými a úspěšnými lidmi, kteří Vás naplní optimismem, poskytnou mnoho cenných rad a stanou se Vašimi přáteli.